ISSN 2457 - 3973

Iată după ce scenariu funcționeaza FIECARE ȘCOALĂ DIN NEAMȚ începând din 2 noiembrie 2020

Comitetul Județean pentru Situații de Urgență Neamț a adoptat, vineri, o hotărâre care prevede scenariul (roșu, galben sau verde) după care funcționează fiecare școală din județul Neamț, începând de luni, 2 noiembrie 2020.

Lista cu fiecare unitate școlară poate fi văzută mai jos:

Anexă la HCJSU nr. 75 din 30.10.2020
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALĂ UNITATEA DE ÎNVĂŢĂMÂNT SCENARIUL ACTUALIZAT PENTRU ANUL ȘCOLAR 2020 – 2021
AGAPIA LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „CUVIOASA PARASCHEVA”, COMUNA AGAPIA scenariul 2 (galben)
AGAPIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE GRIGORESCU”, COMUNA AGAPIA scenariul 2 (galben)
AGAPIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU”, SAT FILIOARA, COMUNA AGAPIA scenariul 2 (galben)
AGAPIA ȘCOALA PRIMARĂ SĂCĂLUȘEȘTI, COMUNA AGAPIA scenariul 2 (galben)
ALEXANDRU CEL BUN LICEUL PARTICULAR NR. 1, SAT BISTRIȚA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN scenariul 2 (galben)
ALEXANDRU CEL BUN ȘCOALA GIMNAZIALA VADURI, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN scenariul 2 (galben)
ALEXANDRU CEL BUN ȘCOALA GIMNAZIALĂ BISTRIŢA, COMUNA ALEXANDRU CEL BUN scenariul 2 (galben)
BAHNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BĂHNIŞOARA, COMUNA BAHNA scenariul 1 (verde)
BAHNA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BROŞTENI, COMUNA BAHNA scenariul 1 (verde)
BAHNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZVOARE, COMUNA BAHNA scenariul 1 (verde)
BAHNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BAHNA scenariul 1 (verde)
BĂLŢĂTEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ VALEA SEACĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI scenariul 1 (verde)
BĂLŢĂTEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI scenariul 1 (verde)
BÂRGĂUANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BÂRGĂUANI scenariul 1 (verde)
BICAZ CLUBUL COPIILOR, ORAȘ BICAZ scenariul 3 (roșu)
BICAZ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL MĂRCENI, ORASUL BICAZ scenariul 3 (roșu)
BICAZ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „LUMEA COPIILOR”, ORAȘ BICAZ scenariul 3 (roșu)
BICAZ LICEUL „CAROL I”, ORAȘ BICAZ scenariul 3 (roșu)
BICAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „REGINA MARIA”, ORAȘ BICAZ scenariul 3 (roșu)
BICAZ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, ORAȘ BICAZ scenariul 3 (roșu)
BICAZ CHEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZ-CHEI scenariul 2 (galben)
BICAZ CHEI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, SAT IVANEŞ, COMUNA BICAZ-CHEI scenariul 2 (galben)
BICAZ CHEI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, COMUNA BICAZ-CHEI scenariul 2 (galben)
BICAZU ARDELEAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT TELEC, COMUNA BICAZU ARDELEAN scenariul 1 (verde)
BICAZU ARDELEAN SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZU ARDELEAN scenariul 1 (verde)
BICAZU ARDELEAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT TELEC, COMUNA BICAZU ARDELEAN scenariul 1 (verde)
BÎRA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ANTONIE MUREȘIANU”, COMUNA BIRA scenariul 1 (verde)
BÎRA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT REDIU, COMUNA BIRA scenariul 1 (verde)
BODEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BODEŞTII DE JOS, COMUNA BODEȘTI scenariul 2 (galben)
BODEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BODEȘTI scenariul 2 (galben)
BOGHICEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SLOBOZIA, COMUNA BOGHICEA scenariul 1 (verde)
BOGHICEA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOGHICEA scenariul 1 (verde)
BOGHICEA ȘCOALA PRIMARĂ NISTRIA, COMUNA BOGHICEA scenariul 1 (verde)
BORCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, SAT SABASA, COMUNA BORCA scenariul 1 (verde)
BORCA LICEUL „MIHAIL SADOVEANU”, COMUNA BORCA scenariul 2 (galben)
BORCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „AUREL DUMITRAȘCU”, SAT SABASA, COMUNA BORCA scenariul 1 (verde)
BORCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI PETRESCU”, SAT MĂDEI, COMUNA BORCA scenariul 1 (verde)
BORCA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT SOCI, COMUNA BORCA scenariul 1 (verde)
BORCA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT PÂRÂUL PÂNTEI, COMUNA BORCA scenariul 1 (verde)
BORCA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 3, SAT PÂRÂUL CÂRJEI, COMUNA BORCA scenariul 1 (verde)
BORLEŞTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA BORLEȘTI scenariul 1 (verde)
BORLEŞTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI scenariul 1 (verde)
BORLEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN GRIGORE TEODORESCU”, SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI scenariul 1 (verde)
BORLEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ȘTEFAN CEL MARE”, SAT MASTACĂN, COMUNA BORLEŞTI scenariul 1 (verde)
BORLEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTI scenariul 1 (verde)
BOTEŞTI LICEUL TEHNOLOGIC NISIPOREȘTI, COMUNA BOTEȘTI scenariul 1 (verde)
BOTEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BARTICEȘTI, COMUNA BOTEȘTI scenariul 1 (verde)
BOZIENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CUCI, COMUNA BOZIENI scenariul 1 (verde)
BOZIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BOZIENI scenariul 1 (verde)
BOZIENI ȘCOALA PRIMARĂ BĂNEASA, COMUNA BOZIENI scenariul 1 (verde)
BOZIENI ȘCOALA PRIMARĂ CRĂIEŞTI, COMUNA BOZIENI scenariul 1 (verde)
BOZIENI ȘCOALA PRIMARĂ IUCŞA, COMUNA BOZIENI scenariul 1 (verde)
BRUSTURI SCOALA GIMNAZIALA „IEREMIA IRIMESCU”, COMUNA BRUSTURI scenariul 1 (verde)
BRUSTURI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE STURZU”, SAT TÂRZIA, COMUNA BRUSTURI scenariul 1 (verde)
CEAHLĂU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA CEAHLĂU scenariul 1 (verde)
CEAHLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GRIGORE UNGUREANU”, COMUNA CEAHLĂU scenariul 1 (verde)
CEAHLĂU ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT BISTRICIOARA, COMUNA CEAHLĂU scenariul 1 (verde)
CÂNDEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CÂNDEȘTI scenariul 1 (verde)
CÂNDEŞTI ȘCOALA PRIMARĂ VĂDURELE, COMUNA CÂNDEȘTI scenariul 1 (verde)
CORDUN GRĂDINIȚA „ROZA VENERINI”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN scenariul 1 (verde)
CORDUN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT, COMUNA CORDUN scenariul 1 (verde)
CORDUN LICEUL TEHNOLOGIC „SFÂNTUL IOAN DE LA SALLE”, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN scenariul 1 (verde)
CORDUN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA CORDUN scenariul 1 (verde)
CORDUN ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT PILDEȘTI, COMUNA CORDUN scenariul 1 (verde)
COSTIŞA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL , COMUNA COSTIȘA scenariul 2 (galben)
COSTIŞA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSTIȘA scenariul 2 (galben)
CRĂCĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE SĂVINESCU”, COMUNA CRĂCĂOANI scenariul 1 (verde)
CRĂCĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ MAGAZIA, COMUNA CRĂCĂOANI scenariul 1 (verde)
CRĂCĂOANI ȘCOALA PRIMARĂ CRACĂUL NEGRU, COMUNA CRĂCĂOANI scenariul 1 (verde)
DĂMUC GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HUISUREZ, COMUNA DĂMUC scenariul 1 (verde)
DĂMUC ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DĂMUC scenariul 1 (verde)
DOBRENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. MIHAI EMILIAN MANCAȘ”, COMUNA DOBRENI scenariul 2 (galben)
DOCHIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DOCHIA scenariul 2 (galben)
DOLJEŞTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL BUHONCA, COMUNA DOLJEȘTI scenariul 1 (verde)
DOLJEŞTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ROTUNDA, COMUNA DOLJEȘTI scenariul 1 (verde)
DOLJEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE PĂTRAȘCU”, SAT BURUIENEȘTI, COMUNA DOLJEȘTI scenariul 1 (verde)
DOLJEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DOLJEȘTI scenariul 1 (verde)
DRAGOMIREŞTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL VAD, COMUNA DRAGOMIREȘTI scenariul 1 (verde)
DRAGOMIREŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PR. GHEORGHE SĂNDULESCU”, COMUNA DRAGOMIREȘTI scenariul 1 (verde)
DRAGOMIREŞTI ȘCOALA PRIMARĂ HLĂPEŞTI, COMUNA DRAGOMIREȘTI scenariul 1 (verde)
DRĂGĂNEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DRĂGĂNEȘTI scenariul 2 (galben)
DULCEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA DULCEȘTI scenariul 1 (verde)
DUMBRAVA ROŞIE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE scenariul 2 (galben)
DUMBRAVA ROŞIE ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, SAT CUT, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE scenariul 2 (galben)
DUMBRAVA ROŞIE ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT IZVOARE, COMUNA DUMBRAVA ROȘIE scenariul 2 (galben)
FARCAŞA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL FRUMOSU, COMUNA FARCAȘA scenariul 1 (verde)
FARCAŞA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IOAN LUCA”, COMUNA FARCAȘA scenariul 1 (verde)
FARCAŞA ȘCOALA PRIMARĂ STEJARU, COMUNA FARCAȘA scenariul 1 (verde)
FĂUREI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT BUDEȘTI scenariul 1 (verde)
FĂUREI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA FĂUREI scenariul 1 (verde)
FĂUREI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT BUDEŞTI, COMUNA FĂUREI scenariul 1 (verde)
GÂDINŢI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GÂDINȚI scenariul 1 (verde)
GHERĂEŞTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFANTA FAMILIE”, COMUNA GHERĂEȘTI scenariul 1 (verde)
GHERĂEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GHERĂEȘTI scenariul 1 (verde)
GHINDĂOANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE CONTA”, COMUNA GHINDĂOANI scenariul 2 (galben)
GIROV ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. GHEORGHE DUMITREASA”, COMUNA GIROV scenariul 3 (roșu)
GIROV ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT CĂCIULEŞTI, COMUNA GIROV scenariul 3 (roșu)
GIROV ȘCOALA PRIMARĂ GURA VĂII, COMUNA GIROV scenariul 3 (roșu)
GÂRCINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „EPISCOP MELCHISEDEC STEFĂNESCU”, COMUNA GÂRCINA scenariul 2 (galben)
GÂRCINA ȘCOALA GIMNAZIALĂ CUEJDIU, COMUNA GÂRCINA scenariul 2 (galben)
GRINŢIEŞ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GRINŢIEŞU MIC, COMUNA GRINŢIEŞ scenariul 1 (verde)
GRINŢIEŞ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, SAT BRADU, COMUNA GRINȚIEȘ scenariul 1 (verde)
GRINŢIEŞ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN PANȚIRU”, COMUNA GRINȚIEȘ scenariul 1 (verde)
GRUMĂZEŞTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL CURECHIŞTEA, COMUNA GRUMĂZEȘTI scenariul 1 (verde)
GRUMĂZEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ TOPOLIŢA, COMUNA GRUMĂZEȘTI scenariul 1 (verde)
GRUMĂZEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI scenariul 1 (verde)
HANGU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA HANGU scenariul 1 (verde)
HANGU ȘCOALA PRIMARĂ BUHALNIŢA, COMUNA HANGU scenariul 1 (verde)
HORIA LICEUL TEHNOLOGIC „ION IONESCU DE LA BRAD”, COMUNA HORIA scenariul 1 (verde)
HORIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CARMEN SYLVA”, COMUNA HORIA scenariul 1 (verde)
HORIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „OTILIA CAZIMIR”, SAT COTU VAMEȘ, COMUNA HORIA scenariul 1 (verde)
ICUŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI scenariul 1 (verde)
ICUŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ICUŞEŞTI scenariul 1 (verde)
ICUŞEŞTI ȘCOALA PRIMARĂ MESTEACĂN, COMUNA ICUŞEŞTI scenariul 1 (verde)
ICUŞEŞTI ȘCOALA PRIMARĂ ROCNA, COMUNA ICUŞEŞTI scenariul 1 (verde)
ICUŞEŞTI ȘCOALA PRIMARĂ SPIRIDONEŞTI, COMUNA ICUŞEŞTI scenariul 1 (verde)
ION CREANGĂ ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ION CREANGĂ scenariul 1 (verde)
ION CREANGĂ ȘCOALA PRIMARĂ AVEREŞTI, COMUNA ION CREANGĂ scenariul 1 (verde)
ION CREANGĂ ȘCOALA PRIMARĂ RECEA, COMUNA ION CREANGĂ scenariul 1 (verde)
MĂRGINENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE BULEU”, COMUNA MĂRGINENI scenariul 2 (galben)
MĂRGINENI ȘCOALA PRIMARĂ HOISEŞTI, COMUNA MĂRGINENI scenariul 2 (galben)
MĂRGINENI ȘCOALA PRIMARĂ ITRINEŞTI, COMUNA MĂRGINENI scenariul 2 (galben)
MOLDOVENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL HOCIUNGI, COMUNA MOLDOVENI scenariul 3 (roșu)
MOLDOVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MOLDOVENI scenariul 3 (roșu)
NEGREŞTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL POIANA, COMUNA NEGREȘTI scenariul 1 (verde)
NEGREŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DUMITRU ALMAȘ”, COMUNA NEGREȘTI scenariul 1 (verde)
ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ SOLCA, COMUNA ONICENI scenariul 1 (verde)
ONICENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ONICENI scenariul 1 (verde)
ONICENI ȘCOALA PRIMARĂ GORUN, COMUNA ONICENI scenariul 1 (verde)
ONICENI ȘCOALA PRIMARĂ PIETROSU, COMUNA ONICENI scenariul 1 (verde)
ONICENI ȘCOALA PRIMARĂ VALEA ENEI, COMUNA ONICENI scenariul 1 (verde)
PĂSTRĂVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT RĂDENI, COMUNA PĂSTRĂVENI scenariul 2 (galben)
PĂSTRĂVENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI scenariul 2 (galben)
PĂSTRĂVENI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT RĂDENI, COMUNA PĂSTRĂVENI scenariul 2 (galben)
PÂNCEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VLAD DĂNULESCU”, COMUNA PÂNCEȘTI scenariul 1 (verde)
PETRICANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT ŢOLICI, COMUNA PETRICANI scenariul 2 (galben)
PETRICANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT TÂRPEŞTI, COMUNA PETRICANI scenariul 1 (verde)
PETRICANI ȘCOALA PRIMARĂ „DOMNUL TRANDAFIR”, SAT BOIŞTEA, COMUNA PETRICANI scenariul 1 (verde)
PETRICANI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, COMUNA PETRICANI scenariul 1 (verde)
PETRICANI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA PETRICANI scenariul 1 (verde)
PIATRA NEAMŢ CENTRUL JUDEȚEAN DE EXCELENȚĂ NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ „ALEXANDRU ROȘCA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL „CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL „GHEORGHE ASACHI”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL „PETRU RAREȘ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL DE INFORMATICĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ COLEGIUL TEHNIC „GHEORGHE CARTIANU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ COLEGIUL TEHNIC FORESTIER, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ COLEGIUL TEHNOLOGIC „SPIRU HARET”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA „CRISTOS REGE”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA „VINCENZINA CUSMANO”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 13, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ELISEI”, MUNICIPIU PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „FLOARE DE COLȚ”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „VERONICA FILIP”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 10, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 12, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ LICEUL DE ARTE „VICTOR BRAUNER”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ LICEUL ECONOMIC „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „DIMITRIE LEONIDA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ LICEUL TEOLOGIC ORTODOX „SFINȚII ÎMPARAȚI CONSTANTIN ȘI ELENA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ LICEUL TEORETIC „DR. I. C. PARHON”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ PALATUL COPIILOR, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DANIELA CUCIUC”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ELENA CUZA”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICU ALBU”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 7, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMT scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 8, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ ȘCOALA POSTLICEALĂ F.E.G. EDUCATION, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „CENTRUL DE STUDII EUROPEAN”, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA NEAMŢ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ, MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ scenariul 3 (roșu)
PIATRA ŞOIMULUI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI scenariul 2 (galben)
PIATRA ŞOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUMINIŞ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI scenariul 2 (galben)
PIATRA ŞOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI scenariul 2 (galben)
PIATRA ŞOIMULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PIATRA ȘOIMULUI scenariul 2 (galben)
PIPIRIG GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL LEGHIN, COMUNA PIPIRIG scenariul 1 (verde)
PIPIRIG LICEUL TEHNOLOGIC „ION CREANGĂ”, COMUNA PIPIRIG scenariul 1 (verde)
PIPIRIG ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT BOBOIEŞTI, COMUNA PIPIRIG scenariul 1 (verde)
PIPIRIG ȘCOALA GIMNAZIALĂ PLUTON, COMUNA PIPIRIG scenariul 1 (verde)
PIPIRIG ȘCOALA GIMNAZIALĂ STÂNCA, COMUNA PIPIRIG scenariul 1 (verde)
PIPIRIG ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, COMUNA PIPIRIG scenariul 1 (verde)
PÂNGĂRAŢI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL OANȚU, COMUNA PÂNGĂRAȚI scenariul 2 (galben)
PÂNGĂRAŢI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI scenariul 2 (galben)
PÂNGĂRAŢI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE IORGA”, SAT PÂNGĂRĂCIOR, COMUNA PÂNGĂRAȚI scenariul 2 (galben)
PÂNGĂRAŢI ȘCOALA GIMNAZIALĂ STEJARU, COMUNA PÂNGĂRAȚI scenariul 2 (galben)
PODOLENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 1, COMUNA PODOLENI scenariul 2 (galben)
PODOLENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, COMUNA PODOLENI scenariul 2 (galben)
PODOLENI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 3, COMUNA PODOLENI scenariul 2 (galben)
PODOLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU PODOLEANU”, COMUNA PODOLENI scenariul 2 (galben)
POIANA TEIULUI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA POIANA TEIULUI scenariul 1 (verde)
POIANA TEIULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IUSTIN PIRVU”, COMUNA POIANA TEIULUI scenariul 1 (verde)
POIANA TEIULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETRU VODĂ, COMUNA POIANA TEIULUI scenariul 1 (verde)
POIENARI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARI scenariul 1 (verde)
RĂUCEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAIL KOGALNICEANU”, COMUNA RĂUCEȘTI scenariul 1 (verde)
RĂUCEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA RĂUCEȘTI scenariul 1 (verde)
RĂUCEŞTI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI scenariul 1 (verde)
RĂUCEŞTI ȘCOALA PROFESIONALĂ OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI scenariul 1 (verde)
RĂZBOIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN VIRGIL GHEORGHIU”, COMUNA RĂZBOIENI scenariul 1 (verde)
RĂZBOIENI ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT RĂZBOIENII DE JOS, COMUNA RĂZBOIENI scenariul 1 (verde)
REDIU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL SOCEA, COMUNA REDIU scenariul 1 (verde)
REDIU ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU scenariul 1 (verde)
REDIU ȘCOALA PRIMARĂ BEŢEŞTI, COMUNA REDIU scenariul 1 (verde)
REDIU ȘCOALA PRIMARĂ POLOBOC, COMUNA REDIU scenariul 1 (verde)
ROMAN CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN CLUBUL COPIILOR, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN COLEGIUL NAȚIONAL „ROMAN VODĂ”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN COLEGIUL TEHNIC „DANUBIANA”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN COLEGIUL TEHNIC „MIRON COSTIN”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN COLEGIUL TEHNIC „PETRU PONI”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN GRĂDINIȚA „ANTON DURCOVICI”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „MUGURI DE LUMINĂ”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 1 (verde)
ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 3, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 5, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 1 (verde)
ROMAN GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 6, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 1 (verde)
ROMAN LICEUL TEHNOLOGIC „VASILE SAV”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN LICEUL TEOLOGIC „EPISCOP MELCHISEDEC”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC „SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN ȘCOALA DE ARTĂ „SERGIU CELIBIDACHE”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CALISTRAT HOGAȘ”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CAROL I”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 1 (verde)
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „COSTACHE NEGRI”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „MIHAI EMINESCU”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ROMAN MUȘAT”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE ALECSANDRI”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MOLDOVA”, MUNICIPIUL ROMAN scenariul 2 (galben)
ROMAN ȘCOALA PRIMARĂ ”MUȘATINII” scenariul 2 (galben)
ROMÂNI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL GOŞMANI, COMUNA ROMÂNI scenariul 1 (verde)
ROMÂNI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR. 2, SAT SILIŞTEA, COMUNA ROMÂNI scenariul 1 (verde)
ROMÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNI scenariul 1 (verde)
ROMÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „GHEORGHE NICOLAU”, COMUNA ROMÂNI scenariul 1 (verde)
ROMÂNI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT SILIŞTEA, COMUNA ROMÂNI scenariul 1 (verde)
ROZNOV LICEUL „GH. RUSET ROZNOVANU”, ORAȘ ROZNOV scenariul 1 (verde)
ROZNOV ȘCOALA GIMNAZIALĂ SLOBOZIA, ORAȘ ROZNOV scenariul 1 (verde)
RUGINOASA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE APOSTOL”, COMUNA RUGINOASA scenariul 1 (verde)
SAGNA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SAGNA scenariul 1 (verde)
SAGNA ȘCOALA PRIMARĂ VULPĂŞEŞTI, COMUNA SAGNA scenariul 1 (verde)
SĂBĂOANI CLUBUL COPIILOR, COMUNA SĂBĂOANI scenariul 1 (verde)
SĂBĂOANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL „SFANTA ANA”, COMUNA SĂBĂOANI scenariul 1 (verde)
SĂBĂOANI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN, COMUNA SĂBĂOANI scenariul 1 (verde)
SĂBĂOANI LICEUL TEORETIC „VASILE ALECSANDRI”, COMUNA SĂBĂOANI scenariul 1 (verde)
SĂVINEŞTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT, COMUNA SĂVINEȘTI scenariul 2 (galben)
SĂVINEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. GERVESCU”, COMUNA SĂVINEȘTI scenariul 2 (galben)
SĂVINEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1, COMUNA SĂVINEȘTI scenariul 2 (galben)
SĂVINEŞTI ȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA SĂVINEȘTI (DUMBRAVA VALE) scenariul 2 (galben)
SECUIENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA SECUIENI scenariul 1 (verde)
SECUIENI ȘCOALA PRIMARĂ BUTNĂREŞTI, COMUNA SECUIENI scenariul 1 (verde)
STĂNIŢA ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA STĂNIȚA scenariul 1 (verde)
STĂNIŢA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 1, SAT TODIRENI, COMUNA STĂNIȚA scenariul 1 (verde)
STĂNIŢA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 2, SAT GHIDION, COMUNA STĂNIȚA scenariul 1 (verde)
STĂNIŢA ȘCOALA PRIMARĂ NR. 3, SAT VEJA, COMUNA STĂNIȚA scenariul 1 (verde)
ŞTEFAN CEL MARE ȘCOALA GIMNAZIALĂ „DR. EMANUIEL RIGLER”, COMUNA ȘTEFAN CEL MARE scenariul 1 (verde)
ŞTEFAN CEL MARE ȘCOALA PROFESIONALĂ SPECIALĂ, COMUNA ȘTEFAN CEL MARE scenariul 1 (verde)
TARCĂU GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL STRAJA, COMUNA TARCĂU scenariul 3 (roșu)
TARCĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „IULIA HĂLĂUCESCU”, COMUNA TARCĂU scenariul 3 (roșu)
TAŞCA GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL, COMUNA TAȘCA scenariul 3 (roșu)
TAŞCA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „VASILE MITRU”, COMUNA TAȘCA scenariul 3 (roșu)
TAZLĂU ȘCOALA GIMNAZIALĂ „I. I. MIRONESCU”, COMUNA TAZLĂU scenariul 1 (verde)
TĂMĂŞENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TĂMĂȘENI scenariul 1 (verde)
TĂMĂŞENI ȘCOALA PROFESIONALĂ ADJUDENI, COMUNA TAMĂȘENI scenariul 1 (verde)
TIMIŞEŞTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PLĂIEŞU, COMUNA TIMIȘEȘTI scenariul 1 (verde)
TIMIŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ DUMBRAVA, COMUNA TIMIȘEȘTI scenariul 1 (verde)
TIMIŞEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TIMIȘEȘTI scenariul 1 (verde)
TÂRGU NEAMŢ CENTRUL ȘCOLAR PENTRU EDUCAȚIE INCLUZIVĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ scenariul 1 (verde)
TÂRGU NEAMŢ CLUBUL COPIILOR, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ scenariul 1 (verde)
TÂRGU NEAMŢ CLUBUL SPORTIV ȘCOLAR, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ scenariul 1 (verde)
TÂRGU NEAMŢ COLEGIUL NAȚIONAL „ȘTEFAN CEL MARE”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ scenariul 2 (galben)
TÂRGU NEAMŢ COLEGIUL TEHNIC „ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ scenariul 2 (galben)
TÂRGU NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, ORAȘ TÂRGU NEAMŢ scenariul 2 (galben)
TÂRGU NEAMŢ LICEUL „VASILE CONTA”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ scenariul 1 (verde)
TÂRGU NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ION CREANGĂ”, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ scenariul 1 (verde)
TÂRGU NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ DOMNEASCĂ, ORAȘ TÂRGU NEAMȚ scenariul 2 (galben)
TÂRGU NEAMŢ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „LAUREATUS”, ORAȘ TÎRGU NEAMȚ scenariul 2 (galben)
TÂRGU NEAMŢ ȘCOALA POSTLICEALĂ SANITARĂ „MOLDOVA”, FILIALA TÎRGU NEAMȚ scenariul 2 (galben)
TÂRGU NEAMŢ GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2, ORAȘ TÂRGU NEAMŢ scenariul 2 (galben)
TRIFEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ MIRON COSTIN, COMUNA TRIFEȘTI scenariul 1 (verde)
TRIFEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TRIFEȘTI scenariul 1 (verde)
TRIFEŞTI ȘCOALA PRIMARĂ MIRON COSTIN, COMUNA TRIFEȘTI scenariul 1 (verde)
TRIFEŞTI ȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA TRIFEȘTI scenariul 1 (verde)
TUPILAŢI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA TUPILAȚI scenariul 1 (verde)
ŢIBUCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ „PROF. VASILE GHERASIM”, COMUNA ȚIBUCANI scenariul 1 (verde)
ŢIBUCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, SAT DAVIDENI, COMUNA ȚIBUCANI scenariul 1 (verde)
ŢIBUCANI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, COMUNA ŢIBUCANI scenariul 1 (verde)
URECHENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA URECHENI scenariul 1 (verde)
VALEA URSULUI ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHILII, COMUNA VALEA URSULUI scenariul 1 (verde)
VALEA URSULUI ȘCOALA PRIMARĂ BUCIUM, COMUNA VALEA URSULUI scenariul 1 (verde)
VALEA URSULUI ȘCOALA PRIMARĂ GIURGENI, COMUNA VALEA URSULUI scenariul 1 (verde)
VALEA URSULUI ȘCOALA PRIMARĂ MUNCELU DE JOS, COMUNA VALEA URSULUI scenariul 1 (verde)
VALEA URSULUI ȘCOALA PROFESIONALĂ, COMUNA VALEA URSULUI scenariul 1 (verde)
VĂLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ MORENI, COMUNA VĂLENI scenariul 1 (verde)
VĂLENI ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA VĂLENI scenariul 1 (verde)
VĂLENI ȘCOALA PRIMARĂ MUNTENI, COMUNA VĂLENI scenariul 1 (verde)
VÂNĂTORI-NEAMŢ GRĂDINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1, COMUNA VÂNĂTORI NEAMȚ scenariul 1 (verde)
VÂNĂTORI-NEAMŢ LICEUL TEHNOLOGIC „ARHIMANDRIT CHIRIAC NICOLAU”, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMȚ scenariul 1 (verde)
VÂNĂTORI-NEAMŢ SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „VENIAMIN COSTACHI”, SAT MÂNĂSTIREA NEAMȚ, COMUNA VÂNĂTORI NEAMȚ scenariul 1 (verde)
VÂNĂTORI-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ LUNCA, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ scenariul 1 (verde)
VÂNĂTORI-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NEMŢIŞOR, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ scenariul 1 (verde)
VÂNĂTORI-NEAMŢ ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA VÂNĂTORI-NEAMŢ scenariul 1 (verde)
ZĂNEŞTI GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL TRAIAN, COMUNA ZĂNEȘTI scenariul 2 (galben)
ZĂNEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA ZĂNEȘTI scenariul 2 (galben)
ZĂNEŞTI ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2, COMUNA ZĂNEȘTI scenariul 2 (galben)

Articolul anterior

Au fost prinși hoții care au spart sediul PNL Neamț

Articolul următor

Un copil de 9 ani a suferit arsuri grave în urma unui incendiu izbucnit în camera lui

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată.