Urșii pun stăpânire pe Neamț: Populație de 7 ori peste capacitatea optimă
Mai mulți primari din Neamț au fost eliberați din funcție de prefectul George Lazăr, pe motiv că s-au înscris în alt partid decât cel pentru care au fost aleși în 2016. Sunt mai multe situații



