Urșii pun stăpânire pe Neamț: Populație de 7 ori peste capacitatea optimă
Preşedintele Consiliului Judeţean Neamţ, Ionel Arsene, a participat astăzi la o acţiune de plantare de molizi în comuna Dragomireşti, alături de elevi şi voluntari din comună. Puieţii au fost plantaţi pe amplasamentul viitorului ansamblu rezidenţial



