O maşină s-a prăbuşit cu tot cu pod, la Petru Vodă. Trei persoane au fost rănite.
ISSN 2457 - 3973
"PSD Neamț a îndeplinit promisiunile făcute nemțenilor, demonstrând că imposibilul poate deveni posibil!" - a declarat deputatul Oana Bulai, în urma vizitei pe care prim-ministrul Marcel Ciolacu a făcut-o, vinerea trecută, în Neamţ. Acţiunea cea
PSD Neamț a îndeplinit promisiunile făcute nemțenilor, demonstrând că imposibilul poate deveni posibil! În prezența premierului Marcel Ciolacu, a secretarului general al PSD, Paul Stănescu, a miniștrilor Alexandru Rafila și Adrian Câciu, a eurodeputatului Mihai