Cancel Preloader

Breaking News :

Primarul Adrian Niță: Cursuri gratuite de înot pentru copiii din ciclul primar

Sistare furnizare apă în Târgu-Neamţ, în perioada 1/2 septembrie 2026

Sistare furnizare apă în Târgu-Neamţ, Vânători-Neamţ, Răuceşti, Agapia, Bălţăteşti şi Grumăzeşti (1 septembrie)

Sistare furnizare apă în Târgu-Neamţ, Vânători-Neamţ, Răuceşti, Agapia, Bălţăteşti şi Grumăzeşti (luni – 31 august 2026)

Recipiente cu apă puse la dispoziţia locuitorilor din Târgu-Neamţ de reprezentanţii APA SERV

CJ Neamţ, investiție majoră la SJU Piatra-Neamţ: Centru de Sănătate Mintală și Prevenire a Adicțiilor pentru copii

Program de lucru al echipelor S.C. Publiserv S.A. Piatra-Neamţ în perioada 31 august 4 septembrie 2026

Dotări la SJU Piatra-Neamţ pentru operații pe creier mai sigure

Cum s-a produs crima de la Boteşti, urmată de sinuciderea pompierului

Un pompier din Neamţ și-a ucis iubita, apoi s-a spânzurat

Deputatul Ciprian Șerban (PSD Neamţ): Guvernul demis prăbușește economia țării

Filtre rutiere în Neamţ pentru șoferii beți și drogați

Accident grav în Neamț: Minor de 17 ani, beat și cu 52 km/h pe o trotinetă electrică!

Asfaltare pe strada Ștefan cel Mare din Piatra-Neamț. Primăria suportă doar jumătate din costuri

C.A.S. Neamț: Modificări legislative majore și consultări cu furnizorii de sănătate

1 septembrie 2026
News Allert
  • Acasa
  • Social
      Prima Lecţie de Înot

      Primarul Adrian Niță: Cursuri gratuite de înot pentru copiii din ciclul primar

      Publiserv SA lucrari Piatra Neamt

      S.C. Publiserv S.A. Piatra-Neamţ, anunţ de licitaţie publică cu strigare

      APA SERV Neamţ

      Recipiente cu apă puse la dispoziţia locuitorilor din Târgu-Neamţ de reprezentanţii APA SERV

      Greta Condorache

      CJ Neamţ, investiție majoră la SJU Piatra-Neamţ: Centru de Sănătate Mintală și Prevenire a Adicțiilor pentru copii

  • Administratie
  • Politic
  • Cultura
  • Sport
      Mănuşi pentru viitor

      Piatra-Neamț pune mănușile solidarității! „Mănuși pentru Viitor” aduce boxul mai aproape de copii și de comunitate

      ACS Delmadi Piatra-Neamț

      Cupa României la Înot 2026: Performanță pentru ACS Delmadi prin Giulia Elena Stachie

      Campionatul Mondial de Fotbal

      Semifinalele și finalele Campionatului Mondial de Fotbal se văd la Curtea Domnească din Piatra-Neamț

      Denisa Dragomir

      Campioana mondială Denisa Dragomir „atacă” Vârful Toaca: 520 de trepte în maxim 3 minute!

  • Nationale
  • Fapt divers
  • Anunturi
  • Contact
✕
Administratie Newsallert Social Stiri din Neamt

S.C. Publiserv S.A. Piatra-Neamţ, anunţ de licitaţie publică cu strigare

  • 1 septembrie 2026
  • No Comments
anunt de licitatie publica cu strigare
Tags: Publiserv

Articolul Anterior

Sistare furnizare apă pe strada Recoltei din comuna Dumbrava Roșie

Articolul Următor

Sistare furnizare apă în Târgu-Neamţ, Vânători-Neamţ, Răuceşti, Agapia, Bălţăteşti şi Grumăzeşti (1 septembrie)

Lasă un comentariu Cancel reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Cele mai citite

Newsallert

Body-guardul „Codiță” a fost omorât în club la Roznov de 2 tineri din Piatra Şoimului

29 august 2016
Newsallert

SINUCIDERE ÎNVĂLUITĂ ÎN MISTER! Un tânăr de 17 ani a sărit de pe un bloc din Piatra Neamț!

31 mai 2017
Newsallert

Cine l-a împins pe Alex să se sinucidă? Profesor: ”Era un copil foarte inteligent. Anturajul i-a fost fatal!” Tânărul asculta muzică death și black-metall!

31 mai 2017
Newsallert

Înapoi la şcoală! S-a luat decizia privind orele de curs de miercuri din şcolile din Neamț!

10 ianuarie 2017
Newsallert

Durere fără margini la Borleşti! Tânără de 27 ani răpusă de boală în Italia! Mesajul fetei cu o zi înainte să moară este sfâșietor!

14 iunie 2015
Afis Publiserv SA Piatra Neamt
parking sa
Adrian Ciobanu cabinet parlamentar
Paul Claudiu Cotirlet PSD
Salubritas SA servicii
Trust-CCDP-Roznov
Fun-tastic-Piatra-Neamt
societatea transport public neamt
Jurnal FM Piatra Neamt

Arhiva articole

septembrie 2026
L Ma Mi J V S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
« aug.    
  • Recente
  • Favorite
Primarul Adrian Niță: Cursuri gratuite de înot pentru copiii din ciclul primar
Administratie

Primarul Adrian Niță: Cursuri gratuite de înot pentru copiii din ciclul primar

Sistare furnizare apă în Târgu-Neamţ, în perioada 1/2 septembrie 2026
Anunturi

Sistare furnizare apă în Târgu-Neamţ, în perioada 1/2 septembrie 2026

Sistare furnizare apă în Târgu-Neamţ, Vânători-Neamţ, Răuceşti, Agapia, Bălţăteşti şi Grumăzeşti (1 septembrie)
Anunturi

Sistare furnizare apă în Târgu-Neamţ, Vânători-Neamţ, Răuceşti, Agapia, Bălţăteşti şi Grumăzeşti (1 septembrie)

S.C. Publiserv S.A. Piatra-Neamţ, anunţ de licitaţie publică cu strigare
Administratie

S.C. Publiserv S.A. Piatra-Neamţ, anunţ de licitaţie publică cu strigare

Primarul Adrian Niță: Cursuri gratuite de înot pentru copiii din ciclul primar
Administratie

Primarul Adrian Niță: Cursuri gratuite de înot pentru copiii din ciclul primar

Sistare furnizare apă în Târgu-Neamţ, în perioada 1/2 septembrie 2026
Anunturi

Sistare furnizare apă în Târgu-Neamţ, în perioada 1/2 septembrie 2026

Sistare furnizare apă în Târgu-Neamţ, Vânători-Neamţ, Răuceşti, Agapia, Bălţăteşti şi Grumăzeşti (1 septembrie)
Anunturi

Sistare furnizare apă în Târgu-Neamţ, Vânători-Neamţ, Răuceşti, Agapia, Bălţăteşti şi Grumăzeşti (1 septembrie)

S.C. Publiserv S.A. Piatra-Neamţ, anunţ de licitaţie publică cu strigare
Administratie

S.C. Publiserv S.A. Piatra-Neamţ, anunţ de licitaţie publică cu strigare

Categorii

  • Administratie1672
  • Anunturi3304
  • Cultura505
  • Politic3528
  • Social11065
  • Sport137
  • Stiri nationale201
  • Ultima ora3386

Aboneaza-te la Newsletter!

Loading
Rss Icon
  • Arhiva
  • Termeni si conditii
  • Confidentialitate

Copyright © 2026 NewsAllert. Toate drepturile rezervate.