Președintele PSD/CJ Neamț, Daniel Vasilică Harpa, mesaj de responsabilizare către noii parlamentari

Președintele PSD/CJ Neamț, Daniel Vasilică Harpa, a transmis un mesaj de responsabilizare către noii parlamentari.
Mesajul liderului social-democrat s-a îndreptat în special către cei 3 parlamentari ai PSD Neamț dar și înspre ceilalți 8 deputați și senatori nemțeni.
“Felicit atât pe Ciprian Șerban, Paul Cotîrleț și Adrian Păduraru, dar și pe ceilalți reprezentanți ai nemțenilor în Camera Deputaților și în Senatul României !  Este o etapă importantă în responsabilitatea față cetățeni și, în același timp, o dovadă a încrederii acordate prin vot. Vă aflați în pozițiile din care, prin muncă și prin dedicare, aveți datoria de a sprijini și a onora dorințele nemțenilor privind un trai mai bun din toate punctele de vedere.  Vă urez să aveți putere de muncă, să facem echipă, să aveți curajul si demnitatea de a lua deciziile cele mai bune”, a declarat preşedintele PSD/CJ Neanmţ, Daniel Vasilică Harpa.

Articolul Anterior

Iulian Bulai (USR Neamţ) a preluat mandatul de deputat

Articolul Următor

Mega-show marca Horia Brenciu, la „Piatra lui Crăciun” 2024

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Cele mai citite